Przyroda w klasie 27 kwi 20211 minut(y) czytaniaKlasa druga na lekcji przyrody omawiała negatywne skutki wypalania łąk i traw. Problem jest cały czas aktualny dlatego też uczniowie zrobili plakaty na ten temat.
Komentarze