top of page

Podziękowania


Kilka słów ode mnie…..

Pamiętacie jak 10 miesięcy temu spotkaliśmy się po raz pierwszy w Błękitnym Pałacyku. Wszyscy z bijącymi sercami czekaliśmy na to co przyniesie nowy rok szkolny.

Wy uczniowie przyglądaliście się sobie ukradkiem, zastanawiając się jak to będzie, kto zostanie Waszym nowym przyjacielem. Także nauczyciele byli dla Was zagadką – kto będzie surowy – a kto pozwoli „dryfować” po obrzeżach tematu? Teraz na te wszystkie pytania znacie już odpowiedź.

To Wy kochani uczniowie Pierwszej Prywatnej Szkoły Podstawowej „Edukacja przyjazna Dziecku” w Zgierzu mieliście niepowtarzalną okazję otworzyć tradycję tej szkoły – byliście rocznikiem pierwszym - szczególnym, pamiętajcie o tym!!!

Dziś pragnę podziękować wszystkim: uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi, że stworzyliśmy wspólnie nową, inną, lepszą szkołę.

Bez Was by jej nie było. Dziękuję za zaufanie, wyrozumiałość i współpracę.

Z serca płynące podziękowania kieruję teraz do Pani Dyrektor Anny Jabłońskiej, za lojalność i oddanie, za wszystko czego mnie nauczyła, za zrozumienie w momentach słabości oraz za każdą mile spędzoną chwilę. Pracować z Panią to jest zaszczyt – DZIĘKUJĘ!!!!

Z tego miejsca ogromne podziękowania dla cudownej, bezinteresownej, szalonej i kochanej Pani Beaty Śliwińskiej – Brackiej – Przewodniczącej Rady Rodziców, za wielkie serce, zaangażowanie, życzliwość i wszelką pomoc na rzecz naszej placówki.

Dziękuję władzom miasta i powiatu, że sprzyjały naszej placówce w ciągu tego pierwszego roku działalności i mamy nadzieję, że nie zapomną o nas w latach następnych.

Na koniec życzę wszystkim bezpiecznych wakacji

i do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Z wyrazami wdzięczności osoba prowadząca

Agnieszka Miksa


bottom of page