top of page

Ślubowanie klasy pierwszej

Dziś 20 października 2020 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Niestety dziś rodzice nie mogli oklaskiwać swoich pociech. Zanim jednak pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności w krótkim programie artystycznym. Dodam tylko, że spisali się na medal a swój pierwszy egzamin zdali śpiewająco. Niezwykle doniosłym momentem uroczystości było samo ślubowanie i pasowanie, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała Pani dyrektor Anna Jabłońska specjalnym piórem z magicznym pyłem wiedzy. Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także małą niespodziankę.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!


Комментарии


bottom of page